Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Cukier 1kg DIAMANT

  7,12  Brutto

  Cukier 1kg DIAMANT Klasyczny cukier o charakterystycznych kryształach i doskonałej rozpuszczalności. Przeznaczony do słodzenia zimnych i gorących napojów. Doskonale nadaje się do przygotowywania ciast, deserów lub przetworów. Z powodzeniem stosowany jest również do surówek, sałatek, zup i wielu wytrawnych dań. Pakowany w papierową torbę 1 kg. Cukier marki Diamant to gwarancja doskonałego smaku i wyjątkowej…

 • Cukier w saszetkach 100x5g DIAMANT biały

  8,45  Brutto

  Cukier w saszetkach 100x5g DIAMANT biały DIAMANT Cukier biały w saszetkach to drobny, łatwo rozpuszczający się, segregowany cukier biały pierwszej kategorii, pakowany w podłużne, higieniczne, estetyczne saszetki. Doskonale nadaje się do hoteli, restauracji, barów, zakładów zbiorowego żywienia oraz szpitali. Niezbędny podczas konferencji, spotkań biznesowych lub towarzyskich, niezastąpiony w podróży. -W opakowaniu znajduje się 100 saszetek….

 • Cukier w saszetkach 200x5g DIAMANT biały

  16,10  Brutto

  Cukier w saszetkach 200x5g DIAMANT biały DIAMANT Cukier biały w saszetkach to drobny, łatwo rozpuszczający się, segregowany cukier biały pierwszej kategorii, pakowany w podłużne, higieniczne, estetyczne saszetki. Doskonale nadaje się do hoteli, restauracji, barów, zakładów zbiorowego żywienia oraz szpitali. Niezbędny podczas konferencji, spotkań biznesowych lub towarzyskich, niezastąpiony w podróży. -W opakowaniu znajduje się 200 saszetek….